Pescuit la feeder pe intelesul tuturor

Acum este 12 Aug 2020, 07:52

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
MesajScris: 07 Ian 2019, 10:08 
Neconectat
Fondator

Pentru ca este cel mai simplu de a aduce informatie in format video, am demarat un proiect pe care l-am promis si inceput cu un an in urma, adica un proiect prin care doresc sa aduc cat mai multa informatie in pescuitul din Romania si asa cum am reusit sa fac pescari sa urce pe podiumul mondial sunt sigur ca informatiile aduse vor ridica cu mult nivelul pescarilor din Romania.

In viitorul apropiat sau mai indepartat o sa lansez si varianta PRO a acestui proiect pentru pescarii care vor dori sa ajunga in top sau sa devina experti in pescuitul la feeder, diferenta este ca versiunea PRO nu va fi gratuita si va oferi toata informatia si toate secretele pe care eu le-am adunat in multi ani de competitii cu cheltuieli foarte mari.

Pentru ca este enorm de greu sa urmaresc toate discutiile pe tema materialelor video lansate, o sa incerc sa raspund doar la comentariile de sub fiecare video postat pe calalul YouTube "pescuitlafeeder"

Unul din filme este aici, daca vreti sa fiti informati despre aparitia noilor materiale, abonati-va la canal si dupa aceea apasati clopotelul.

Sus

pescuit la feeder magazin banner
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 1 [ DST ]